Antalya'nın Alanya ilçeseinde akıllara durgunluk veren vahşi bir olay yaşandı. Üniversite öğrencisi İ.B baktığı kedi ve tavşanı keserek vahşice öldürdü.

Öldürdüğü kedi ve tavşanın cesetlerini parçaladıktan sonra iç organlarıyla çektiği bir pozu sosyal medya hesabından paylaşan İ.B, hayvanseverlerin şikayetiyle polis tarafından gözaltına alındı. Bir Apart otelin 7. katında kalan ve davranışlarındaki bozukluklar nedeniyle çevresinde dikkat çekmeye başlayan İ.B'nin daha önce intihara kalkıştığı ve otel çalışanlarının müdahelesiyle son anda engellediği iddia edildi.

Aynı apartta kalanların iddialarına göre 18-19 yaşınlarındaki üniversite öğrencisi İ.B, son 1 yıldır kaldığı apart dairesinde şüpheli davranışları ve yaşam tarzıyla dikkat çekmeye başladı. Genç öğrencinin davranışlarında değişmeler ve bozukluklar başlamış, içine kapanıp, uyuşturucu bağımlığı ve satanist bir ruh haline bürünmüştü.. 

Satanist üniversite öğrencisi kedi ve tavşanı öldürdü

İ.B'nin, çevresinde tanıdığı taksicilerden uyuşturu madde kullanmak için de yardım istediği, nakit para çekmeleri için kredi kartını verdiği iddia edildi.

HAYVANSEVERLERDEN TEPKİ:

Alanya'da hayvanseverler korkunç olaya tepki gösterdi. Katilin en ağır şekilde cezalandırılması için olayın takipçisi olacaklarını söyleyen hayvanseverler, "Bugün insandan bir farkı olmayan bu bu iki masum canlıyı vahşice katleden satanist ruhlu bu sapığın, bir insan öldürmeyeceğinin de garantisi yoktur ve tutuklanmaladır." diyerek tepki gösterdi.. 

Alanya polisinin sosyal medyada ortaya çıkan bu korkunç olay ve iddialar hakkında araştırma başlattı belirtildi.