4 İŞÇİNİN CESEDİNE ULAŞILDI..

Son dakika bilgilerine göre 4 işçinin cesedine ulaşıldığı öğrenildi. Göçük altında kalan 13 işçinin kurtarılması için ise çalışmalar devam ediyor.

Saat 23:25; Göçük altından 3 işçinin cesedinin çıkarıldığı öğrenildi. Yağan yağmurun etkisiyle yer yer toprak kaymalarının devem ettiği belirtiliyor..

İlk belirlemelere göre bazı iş makinalarının çalışanlarla birlikte enkaz altında kaldığı belirtildi. Siirt merkez ve Şirvan’dan çok sayıda ambulans ve arama kurtarma ekibi bölgeye sevk edildi. Madende göçük, 4 işçinin cesedine ulaşıldı, 13 işçi göçük altında

Öte yandan Anadolu Ajansı ve TRT Haber, göçük altında 25 işçinin kaldırğını duyurduğu, TRT'ninhaberine göre 25 kamyon içinde işçilerle birlikte göçük altında kaldı..Madende göçük, 4 işçinin cesedine ulaşıldı, 13 işçi göçük altında

'14 İŞÇİ GÖÇÜK ALTINDA' İDDİASI

DHA Diyarbakır Şefi Ferit Aslan, CNN TÜRK canlı yayınında göçük altında 15 işçinin kaldığını belirtirken, bir diğer iddiaya göre olay yerinde olan bir milletvekili Twitter üzerinden açıklama yaparak "14 kişi göçük altında kaldığı bilgisine ulaştık. Bir yaralı kurtarıldı" dedi.

Madende göçük, 4 işçinin cesedine ulaşıldı, 13 işçi göçük altında